Chov a prodej leguánů zelených

tel: +420 603 992 210
e-mail: janrehacek@seznam.cz

13.12.2018 20:37:41 Petr Motejl

Mám Leguána zeleného od p. Řeháčka. Naprosto profesionální a kladný přístup....z toho soudím i podle toho jak se ,,Oskárek,, chová v novém prostředí. Přivezl jsem si ho 4.12.2018. První tři dny byl ve stresu a nechtěl se ani moc nechat vzít do ruky. Dnes po 9ti dnech už si na ruku vleze sám. Skvěle baští, a svleky jsou taky v pořádku, čili nemá žádný prstík poškozený. Je vidět že p. Řeháček chovu opravdu rozumí a mláďatům věnuje dostatečnou péči. Jelikož je to už můj druhý leguán, tak mohu srovnávat chovatele a rozdíl mezi prvním a tím od p. Řeháčka je veliký. Určitě doporučuji...jen tak dál :)


01.12. 2018 7:36:28 Tomáš Stehlík

Včera jsme si legouška přivezli. Ochotný a profesionální přístup. DOPORUČUJI. Stehlík Brno


30.11.2018 09:46:15 Andrea

Jsou to nejkrásnější mláďata leguánů jaké jsem kdy viděla a viděla jsem jich už hodně. Chceteli vyjmečně krásného leguána tak doporučuji mládě od pana Řeháčka.


24:11:2018 16:35:52 Petr Hobčík

Vybral jsem mládě podle doporučení na www.zdravyleguan.cz Pěkné mládě ochotný chovatel. Doporučuji Hobčík Plzeň


16.11.2018 20:36:15 Aleš

Dávám super kladnou recenzi. Vybíral jsem podle referencí a výborně koupil. Mládě nádherně vybarvené bez jediné chyby. Když ho pozoruji jak mu ve světle každá šupinka zeleně září je to nádhera. Dokoupím k němu ještě samičku. Pokud bude stejná jako tenhle sameček není co řešit. Aleš Vanta


25.09.2018 16:24:18 Lucie Šenková

Obě mláďátka leguánů jsou úžasná. Poslední týden jsem se nemohla dočkat jak jsem se těšila a teď už bych bez leguánů být nemohla. :-) Jsou nádherní. Děkuju moc.


20:08:2018 09:46:24 Petr Kloudský

Mládě je dokonalé. Máme ho už od července. Kdyby tu byla možnost hvězdiček dám plný počet. Od pana Řeháčka už má leguána můj bratranec 5 let tak jsme věděli, že jsou nádherní. Můžu jen doporučit. Stejně jak bratranec tak i já máme letos akorát dost problém se sháněním potravy. Oba bydlíme u Pardubic a stejně jako v roce 2015 je tu absolutní sucho a nic neroste. Najít u nás pampelišku nebo jetel je už měsíc nereálné. Všechno je v celém Polabí vyschlé jak troud. Nemám zahrádku tak ani možnost si tam něco zalévat aby to rostlo. Takže krmím provizorně salátem z obchodu a ibiškem který máme balkoně. Snad brzo pořádně zaprší.


09.06.2018 21:12:45 Luděk Paulišta

Velmi ochotný chovatel na kterého nám dal kontakt náš pan doktor. Na mládě jsme si tedy počkali od března ale to se dá pochopit. Mládě krásné, čilé. Doporučuji Paulišta


1 |2 |3 |4 |5 |
 • Přidat referenci

 • Leguán zelený

  AKTUÁLNÍ NABÍDKA


  Nádherná mláďata s prémiovým zářivě zeleným vybarvením. Nejbarevnější smaragdová forma kterou odchovávám pouze já. Mláďata jsou nalíhlá v červenci, jsou osondována a rozdělena podle pohlaví.

  Pokud bych si pořizoval leguána zeleného jako mazlíčka chtěl bych barevné ušlechtilé mládě z ověřeného chovu se zárukou, protože leguán je společník na více než 10 let. Přesně taková mláďata nabízím. S chovem a péčí o leguána poradím.

  Krmení mláďat - přes vegetační období krmím mláďata listy pampelišek, jetele, vojtěšky, luční směsí a lístky květů růží. Od půlky léta dávám také celé stvoly lichořeřišnice i s květy. Mláďata to během chvilky oškubou a nechají jen tuhé stvoly. Dospělí to sežerou i se stvoly. Kvetoucí lichořeřišnice je nutričně dokonalá potrava pozdního léta a podzimu a leguáni ji milují. Doplňkově přidávám mačkaný banán. Tohle je nejlepší krmivo pro mladé leguány zelené. Teď v zimě jsou mláďata zvyklá na směs salátů. Žerou všechny saláty co jdou koupit a jako doplněk jemně strouhanou mrkev a banán. Chovným leguánům i mláďatům v zimním období zpestřuji potravu granulema Sera reptil Professional Herbivor.

  Pro bližší informace mě kontaktujte na telefonním čísle: 603 992 210  Nadějné mládě leguána.
  © 2012 Jan Řeháček Všechna práva vyhrazena; design: Catosoft.cz
  Partneři